PŁYTY WARSTWOWE

Płyty warstwowe Śląsk

Dzięki zebranemu doświadczeniu w sprzedaży i montażu płyt warstwowych, możemy zaoferować usługi najwyższej jakości z zakresu samej sprzedaży, doradztwa jak i budowy obiektów z płyt warstwowych: hal produkcyjnych, stróżówek, mroźni i chłodni. Oferowane przez nas płyty I i II gatunku pochodzą od polskich producentów, są pełnowartościowe i nieuszkodzone.

więcej….

Płyty warstwowe ścienne i dachowe

Płyty warstwowe ścienne i dachowe są już właściwie niezastąpione we współczesnym budownictwie, zwłaszcza w budownictwie halowym, przechowalnym (w postaci mroźni czy chłodni), użyteczności publicznej czy rolniczym (np. jako pomieszczenia dla zwierząt hodowlanych). Płyty warstwowe są stosowane jako obudowa dachów i ścian (zarówno działowych jak i nośnych).

więcej….

Montaż płyt warstwowych

W naszej ofercie znajduje się nie tylko dystrybucja, ale również montaż płyt warstwowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym zrealizowanym projektom oferujemy kompleksowe usługi projektowo-budowlane chłodni i mroźni dla przemysłu gastronomicznego, jak również wszelkich hal i pomieszczeń. Oto jak powinno wyglądać prawidłowe montowanie płyt warstwowych.

więcej..

Płyty z rdzeniem poliuretanowym

Płyta warstwowa składa się z dwóch okładzin wykonanych z blachy stalowej oraz rdzenia izolacyjnego. Rdzeń płyty wykonany jest z sztywnej pianki poliuretanowej. Wysoka izolacja cieplna, wysoka odporność na rozpuszczalniki. Płyty warstwowe są tańszym materiałem od wykorzystywanych w tradycyjnych technologiach budowy ścian i dachów, umożliwiają także szybszą realizację inwestycji.

więcej..

Płyty warstwowe używane z demontażu

Możliwość ponownego wykorzystania w budownictwie używanych płyt warstwowych z demontażu to ich kolejna przewaga nad alternatywnymi metodami wznoszenia budynków. Dzięki wyjątkowej łatwości zarówno demontażu, jak i kolejnego montażu wykorzystanie płyt warstwowych z drugiej ręki znacząco usprawnia realizację inwestycji zarówno halowych, jak i indywidualnych.

więcej..

Płyty warstwowe we współczesnym budownictwie

Płyty warstwowe używane jak i nowe, nie bez powodu są dziś dosłownie niezastąpione w szeroko rozumianym budownictwie. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie konstrukcji halowych przemysłowych (głównie mroźnie i chłodnie), rolniczych i użyteczności publicznej, które są przecież wznoszone głównie z wykorzystaniem płyt warstwowych.

więcej..